Logo Miasta i Gminy Połaniec

Zakończyła się druga edycja Programu "Wakacyjna praca dla młodzieży"

W dniu 30 sierpnia 2023 roku w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z ostatnią grupa młodzieży biorącej udział w Programie „Wakacyjna praca dla młodzieży – 2023” organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy w Połańcu.

W spotkaniu kończącym ten etap Programu wziął udział Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt Nowak.

Podziękował młodzieży za tak liczny udział w programie, wręczył upominki oraz życzył szczęśliwego powrotu do szkół i na uczelnie wyższe.

Młodzież była zatrudniona w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, Ośrodku Sportu i Rekreacji w Połańcu, Miejsko – Gminnej Bibliotece w Połańcu oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Połańcu.

Dzięki możliwości pracy w tych jednostkach młodzi ludzie poznali zakres ich funkcjonowania oraz mieli możliwość spróbowania swoich sił w wyznaczonych przez przełożonych zadaniach.

Łącznie w drugiej edycji Programu „Wakacyjna praca dla młodzieży – 2023” wzięło udział 28 osób.

 Program podzielony został na cztery terminy, po 2 tygodnie każdy.  Pierwsi uczestnicy rozpoczęli pracę już 3 lipca 2023 roku, kolejna grupa pracowała od 17 lipca 2023 roku. Następne dwie grupy pracowały w miesiącu sierpniu, czyli od 1 sierpnia 2023 roku oraz od 16 sierpnia 2023 roku.  Tegoroczna edycja programu przewidywała udział 7 osób w jednym terminie.

Wszystkim uczestnikom programu „Wakacyjna praca dla młodzieży – 2023” dziękujemy za współpracę oraz życzymy realizacji swoich przyszłych planów zawodowych. W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 życzymy Wam sukcesów w szkole i na uczelniach wyższych, gdyż każdy dzień nauki przybliża nas do odnalezienia pasji  i przygotowania do wejścia w dorosłe życie.

Galeria zdjęć

DSC_5767 DSC_5765 DSC_5761 DSC_5773 DSC_5770 DSC_5781 DSC_5782 DSC_5787
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności