Logo Miasta i Gminy Połaniec

Zapaśnicze święto w Kielcach. Grad medali zapaśników

W dniu 28 lipca w stolicy województwa świętokrzyskiego, w hali Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Guliwer Kielce, odbyła się prestiżowa impreza sportowa - Świętokrzyska Liga w Zapasach,  w grupie wiekowej kadetów, kadetek, młodzików, młodziczek oraz dzieci. Organizatorem zawodów był Świętokrzyski Związek Zapaśniczy.

Reprezentacja klub Czarni Połaniec z pewnością może występ na tych zawodach zaliczyć do udanych, udało się jej bowiem przywieść z Kielc aż 15 medali, w tym 5 złotych. Największa w tym zasługa zawodników z grupy wiekowej młodzików i kadetów – wszystkim zawodnikom i zawodniczkom w tej grupie wiekowej udało się zająć miejsce na podium.

Wielkie słowa uznania należą się również najmłodszym reprezentantom Połańca, którzy świetnie spisali się w swoich debiutach i walczyli dzielnie do ostatniego gwizdka.

W zestawieniu drużynowym reprezentacja Połańca zajęła ostatecznie drugie miejsce, ustępując  minimalnie gospodarzom imprezy Guliwerowi Kielce. Trzecie miejsca przypadło drużynie Centrum Staszów.

Opiekunowie, a zarazem trenerzy Tadeusz Szkwarek i Krzysztof Kwiatkowski wszystkim zawodniczkom i zawodnikom dziękują i gratulują za wielkie zaangażowanie i serce do walki oraz życzą kolejnych sukcesów sportowych. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Jacka Benedykta Nowaka - Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec za pomoc logistyczną.                                                                                                                             

 

Galeria zdjęć

Dawid Suchorowski I-m J Szkwarek I-miejsce K Smakowska II-m Kuba Grabda. I-m M Mikina II-m Medaliści - Dzieci Medaliści ŚwLZ Natalia Szkwarek I-m Pola Skrobacz I-m Rozgrzewka ŚwLZ
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności