Logo Miasta i Gminy Połaniec

Zapraszamy na Kobiece Forum Samorządowe

Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej zachęca do udziału w kolejnej edycji Kobiecego Forum Samorządowego, które w dniach 8-9 grudnia 2025 r. (poniedziałek/wtorek), odbędzie się w hotelu Binkowski w Kielcach.

Kobiece Forum Samorządowe jest wyjątkową platformą, która pełni istotną rolę w wymianie doświadczeń i budowaniu współpracy pomiędzy samorządami na terenie całej Polski, w których kluczową rolę odgrywają kobiety pełniące funkcje w strukturach samorządowych. Celem inicjatywy jest nie tylko stworzenie przestrzeni dla pogłębionej dyskusji, ale także budowanie sieci wsparcia i mentorstwa, które mogą stanowić siłę napędową dla rozwoju kompetencji i sukcesów w samorządowej służbie publicznej.

Tym razem spotkanie poświęcone będzie tematyce: „Kobiety samorządu – praktycznie o współpracy, edukacji i skutecznym zarządzaniu". Do udziału w wydarzeniu zaprasza Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia, Przewodnicząca Kobiecego Forum Samorządowego i Wiceprzewodnicząca Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.

Termin zgłoszenia udziału upływa 1 grudnia br., do tego też dnia należy zarezerwować nocleg.

Szersze informacje o najbliższej edycji Kobiecego Forum Samorządowego dostępne są na stronie www.zgwrp.pl

  • Informacji na temat Forum można też zasięgnąć pod numerem tel. 511 706 195
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności