Logo Miasta i Gminy Połaniec

Zapraszamy na Noc Bibliotek!

Będzie się działo!

Zaczniemy od GRY DETEKTYWISTYCZNEJ (około godziny 17.00). Wspólnie odkryjemy "Tajemnicę zaginionego obrazu"
 
Potem młodych Czytelników zaprosimy na SEANS FILMOWY (około godziny 18.30-19.00). Obejrzymy na dużym ekranie film familijny "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica".
 
W czasie seansu filmowego dorosłych zaprosimy na wyjątkowe spotkanie. Gościem Nocy Bibliotek będzie Pani PSYCHOLOG, która podpowie jak się nie dać jesiennej depresji 

Ponadto w programie:
  • gry planszowe i wielkoformatowe,
  • zabawy plastyczne i kreatywne (nie tylko dla dzieci),
  • wieczorne wypożyczanie książek.

 

miejsko-gminna_biblioteka_publiczna_w_polancu_2__(1)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności