Logo Miasta i Gminy Połaniec

Zaproszenie na II Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO 2023 w Kielcach

Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt Nowak wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego wspólnie z Narodowym Instytutem Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Fundacją imienia Stefana Artwińskiego jest organizatorem II Ogólnopolskich Targów Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO 2023. Targi odbędą się

  • w dniach 29-30 czerwca 2023 roku na Targach Kielce ulica Zakładowa 1

Głównym celem wydarzenia jest stworzenie dla organizacji pozarządowych przestrzeni do wymiany dobrych praktyk i doświadczeń. Przedstawiciele III sektora zaprezentują szerokie spectrum swojej działalności. Podczas trwania wydarzenia odbędzie się wiele warsztatów,
prelekcji, debat, konkursów oraz pokazów i występów artystycznych. Organizatorzy przewidują również specjalną strefę zabaw dla dzieci.

Więcej informacji na temat Targów NGO można uzyskać na stronie internetowej w całości poświęconej temu wydarzeniu: https://www.targikielce.pl/ngo-expo.
Szczegóły zaproszenia w linku poniżej:

Pliki do pobrania:

Zaproszenie NGO do udziału w Targach NGO
Format: pdf, 316.02 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności