Logo Miasta i Gminy Połaniec

Zawodnicy z rocznika 2017 rywalizowali w Łoniowie!

25 października zawodnicy z rocznika 2017 skorzystali z zaproszenia od rówieśników z Łoniowa. Dla części z chłopców był to pierwszy mecz poza Połańcem. Wszyscy zawodnicy spisali się na medal!

Było wiele emocji, akcji indywidualnych, bramek oraz radość z udziału w meczach.

Dziękujemy trenerowi Piotrowi za zaproszenie oraz sportową wspaniałą atmosferę!

Galeria zdjęć

398215338_705141808338288_4509250310007313864_n 398411623_705142598338209_7796395607232607766_n 398284962_705142505004885_1454994911699159359_n 398289046_705142291671573_6768011536367300074_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności