Logo Miasta i Gminy Połaniec

Życzenia od przedszkolaków z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Dzisiejszy dzień w Urzędzie Miasta Połaniec był wyjątkowy. Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Urząd Miasta i Gminy w Połańcu odwiedziły dzieci z Przedszkola Publicznego w Połańcu.

Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy przyszli, by złożyć serdeczne życzenia pracownikom urzędu i radnym oraz wyrazić swoje uznanie za codzienną pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Przedszkolaki – pełne uśmiechu, energii i radości – wręczyły własnoręcznie wykonane laurki, które sprawiły ogromną przyjemność wszystkim obecnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i opiekunom za tę wyjątkową wizytę oraz piękne życzenia.

Galeria zdjęć

596051d6-7dc4-457b-802f-e30a27a8df10 c65ea8bb-7fbe-4942-aca7-a99538337faa e5860411-2630-4ca0-b377-388d32ed8369 bf6c22eb-7229-49e0-b292-ba011d8878c5 cb6a0d23-be93-4406-8c0d-222152e0a439
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności