Życzenia od przedszkolaków z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
Dzisiejszy dzień w Urzędzie Miasta Połaniec był wyjątkowy. Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Urząd Miasta i Gminy w Połańcu odwiedziły dzieci z Przedszkola Publicznego w Połańcu.
Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy przyszli, by złożyć serdeczne życzenia pracownikom urzędu i radnym oraz wyrazić swoje uznanie za codzienną pracę na rzecz lokalnej społeczności.
Przedszkolaki – pełne uśmiechu, energii i radości – wręczyły własnoręcznie wykonane laurki, które sprawiły ogromną przyjemność wszystkim obecnym.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i opiekunom za tę wyjątkową wizytę oraz piękne życzenia.
