Logo Miasta i Gminy Połaniec

Życzenia z okazji Dnia Energetyka

14 sierpnia przypada Dzień Energetyka czyli polskie święto branży energetycznej z tej okazji w imieniu własnym oraz Samorządu Miasta i Gminy Połaniec składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Energetykom oraz wszystkim zawodowo związanym z tą dziedziną gospodarki. Wysoko cenimy Państwa doświadczenie i kompetencje, które gwarantują nam wszystkim stabilne dostawy energii.

Z szacunkiem odnosimy się do odpowiedzialności widocznej zarówno w sytuacjach wyjątkowych, wymagających poświęcenia i najwyższych kwalifikacji, jak i codziennej dbałości o wspólne bezpieczeństwo energetyczne.
 
Życzymy satysfakcji z pracy i szczęścia w życiu osobistym. Życzymy Wam również dobrego zdrowia oraz bezpiecznej pracy. Pozytywnej energii każdego dnia.

Jacek Benedykt Nowak

Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności