Logo Miasta i Gminy Połaniec

Kino "Impresja" w Połańcu zaprasza na "Porady na zdrady 2"

Kontynuacja super hitu, który pokochała Polska! Przygotujcie się na plejadę gwiazd, nowe powody i nowe dowody oraz wakacyjny klimat i luz, który z miejsca poprawia nastrój.

"Porady na zdrady 2" w Kinie "Impresja" w Połańcu:

  • 25 sierpnia (piątek) - godzina 19:00
  • 26 sierpnia (sobota) - godzina 19:00
  • 27 sierpnia (niedziela) - godzina 19:00


Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia.

W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej jeszcze większą zazdrość niż do tej pory.

Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich!

Film Polski, komedia romantyczna, wiek od 12 lat, czas 1 godz. 38 min.

Bilety można zakupić online - kliknij!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia