Logo Miasta i Gminy Połaniec

Program profilaktyki chorób układu sercowo-naczyniowego dla mieszkańców Miasta i Gminy Połaniec 2025

Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec pan Jacek Benedykt Nowak oraz Dyrektor SP ZOZ – Przychodnia Zdrowia w Połańcu pani Paulina Mielnik zapraszają do udziału w programie.

Profilaktyka chorób układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienia tętniczego oraz hipercholesterolemii dla mieszkańców Miasta i Gminy Połaniec w 2025 roku.

Adresaci programu: osoby z populacji wysokiego ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego – mężczyźni powyżej 40 roku życia lub kobiety powyżej 50 roku życia, a także osoby, które spełniają choć jedno z poniższych kryteriów: prowadzą siedzący tryb życia, stosują niezbilansowaną dietę, chorują na cukrzycę lub chorują na otyłość.

Zapisy pod numerem telefonu 789 262 039.
Koordynator programu: Katarzyna Szucka.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności