Logo Miasta i Gminy Połaniec

Akademia Klasy Ekstra

To był wyjątkowy dzień! Do Kielc zawitała. Skoro w stolicy województwa takie wydarzenie, to nie mogło i tam zabraknąć naszych drużyn (dziewczęta i chłopcy r. 2012)

Za nami kolejna edycja Akademii Klasy Ekstra. Już po raz kolejny do klubów Lotto Ekstraklasy zawitała Akademia Klasy Ekstra. Projekt współorganizowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Fundację Ekstraklasa oraz akademie piłkarskie kluby ekstraklasy. W ten sposób kontynuuje się pomysł identyfikacji lokalnych społeczności z klubami z najwyższego szczebla rozgrywkowego w Polsce. Obiekty sportowe w Kielcach podczas Akademii Klasy Ekstra podzielone zostały na trzy strefy: turniej piłkarski U-11, turniej FUNINO U-10 oraz strefę animacji dla przedszkolaków.

Oprócz rozgrywek uczestnicy mogli liczyć na wiele atrakcji. Były m.in. maszyna sprawdzająca refleks młodych adeptów. Nie zabrakło również konkursów, atrakcji i upominków. Obecni byli również piłkarze Korony, na których autografy polowali praktycznie wszyscy uczestnicy wydarzenia

Galeria zdjęć

347105849_764975591995785_8421369589542292463_n 347131912_7073120229371180_1497797279286548983_n 347155154_1424424908316264_3336692687052231453_n 347226679_3497949490483611_6148118912112975357_n 347226687_559086859722168_7239279963377304329_n 347257441_909534653444422_7290169651611558358_n 347266130_1037404447231183_8132353917797588075_n 347410740_134553146284566_8955472040127652157_n 347443098_937675220806452_5438795054024615328_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności