Podpisano umowę na "Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pod nazwą: Budowa Różanego Patio przy Szkole Podstawowej w Połańcu”.
W dniu dzisiejszym w połanieckim magistracie została podpisana umowa na "Opracowanie dokumentacji projektowej na zadanie pod nazwą: Budowa Różanego Patio przy Szkole Podstawowej w Połańcu” pomiędzy Gminą Połaniec reprezentowaną przez burmistrza Pana Jacka Benedykta Nowaka a wykonawcą, firma Usługi Budowlano – Projektowe reprezentowana przez Pana Leszka Zaremba. Zadanie to zostało wybrane do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Połaniec na 2023 rok. Wnioskodawcą tego zadania do Budżetu Obywatelskiego była Pani Małgorzata Sokołowska.
Podczas podpisania umowy obecni również byli: zastępca burmistrza Pan Jarosław Kądziela, Pani Danuta Bobrowska kierownik referatu Techniczno-Inwestycyjnego, radny Rady Miejskiej w Połańcu Pan Andrzej Wawrzyniec, Pan Artur Maj inspektor do spraw inwestycji i remontów budowlanych oraz Pani Gabriela Zielińska dyrektor Szkoły Podstawowej w Połańcu.
Koszt opracowania dokumentacji wynosi: 6 150,00 złotych brutto.
Na podstawie podpisanej umowy zostaną zlecone prace budowlane na wykonanie przedmiotowego Patio.
Wykonawca wykona zadanie w terminie do dnia 9 czerwca 2023 roku wraz z uzyskaniem zgłoszenia o zamiarze przystąpienia do wykonania robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę.
Patio powstanie przy Szkole Podstawowej imienia Tadeusza Kościuszki w Połańcu i będzie służyło zarówno społeczności szkolnej jak również mieszkańcom Miasta i Gminy Połaniec.
Iwona Stachura
