Logo Miasta i Gminy Połaniec

Piknik rodzinny - kolorowe rozpoczęcie wakacji w Zdzieciach Starych

W dniu 1 lipca (sobota) w miejscowości Zdzieci Stare odbył się piknik rodzinny na placu przy OSP w Zdzieciach Starych. Najmłodsi mieszkańcy mieli niezwykłą okazję, by wspólnie pobawić się na rodzinnym pikniku.

O dobry nastrój najmłodszych zadbały kreatywne panie animatorki z Centrum Kultury i Sztuki, pod których kierunkiem dzieci odkrywały świat zabaw ruchowych. Była to wymarzona okazja by poćwiczyć umiejętności w konkurencjach i pomalować buźki. Nie zabrakło animacji, pokazów strażackich oraz pysznego poczęstunku. Było też wspólne pieczenie kiełbasek, rozmowy jak również słodkości, które dzieciom wręczyła radna Rady Miejskiej Pani Krystyna Spała. 

Niewątpliwie ciekawostką dla dzieci było spotkanie z pasjonatami jednośladów i prezentacja motocykli. Rodzinne konkurencje, wspólna zabawa, a przede wszystkim mnóstwo radości i uśmiechu na twarzach najmłodszych to efekt sobotniego spotkania.

Organizatorami tej wspaniałej imprezy byli: Miasto i Gmina Połaniec, Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, Koło Gospodyń Wiejskich „Zdziecianeczki”, OSP Zdzieci Stare oraz Moto Grupa Połaniec

 

Galeria zdjęć

DSC_4192 DSC_4189 DSC_4181 DSC_4197 DSC_4198 DSC_4201 DSC_4203 DSC_4215 DSC_4195 DSC_4216 DSC_4220 DSC_4229 DSC_4185 DSC_4231 DSC_4234 DSC_4236 DSC_4239 DSC_4246 DSC_4255 DSC_4260 DSC_4261 DSC_4266 DSC_4269 DSC_4284 DSC_4288 DSC_4290 DSC_4296 DSC_4311 DSC_4322 DSC_4327 DSC_4329
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności