Logo Miasta i Gminy Połaniec

Przychodnia Zdrowia nominowana do nagrody Przychodnia/Gabinet Roku Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES

Szanowni Państwo, 

Mam zaszczyt poinformować, że SPZOZ - Przychodnia Zdrowia jest wśród placówek medycznych nominowanych do nagrody Przychodnia/Gabinet Roku w tegorocznej edycji wielkiego Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES. W naszym regionie plebiscyt jest prowadzony przez "Echo Dnia", a w całej Polsce przez wszystkie dzienniki regionalne Polska Press Grupy.

W plebiscycie, głosami Czytelników i internautów, zostaną przyznane zaszczytne tytuły dla placówek ochrony zdrowia, które do wyróżnienia zgłosili pacjenci. Docenili oni w ten sposób jakość świadczonych usług medycznych, a także zaangażowanie i przyjazną postawę pracowników placówki. Zgłoszona przez pacjentów nominacja jest wyrazem uznania i doceniania Państwa pracy.

W plebiscycie, który jest prowadzony pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia, laureaci zostaną wybrani w głosowaniu zarówno w każdym mieście i powiecie, jak i w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Podsumowanie akcji będzie najpierw uroczysta gala wojewódzka, a następnie ogólnopolska gala, która odbędzie się 8 grudnia br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Honorowym patronem gali jest Ministerstwo Zdrowia.

Głosować można pod adresem - Kliknij tutaj!

Raz jeszcze serdecznie gratuluję i życzę wielu głosów w plebiscycie!

Z poważaniem 

Anna Geisler

Głowny koordynator 

Plebiscytu Medycznego HIPOKRATES 2023

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności