Integracyjny trening nordic walking
25 września bieżącego roku w ramach XV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XXIX Sportowego Turnieju Miast i Gmin Warsztat Terapii Zajęciowej zaprosił uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu wraz z Kierownik Anną Konat do wspólnego udziału w marszu Nordic Walking.
To świetna okazja, by pokazać wszystkim jak spędzać czas na świeżym powietrzu, wzmacniać swój organizm i poprawić ogólną kondycję fizyczną.
Marsz Nordic Walking jest świetną okazją do wspólnej integracji społeczności lokalnej.
Wszystkich zaproszonych gości przywitała Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Połańcu Joanna Dziedzic, która życzyła zebranym miłego spacerowania i bezpiecznego dotarcia do celu.
Marsz rozpoczął się spod budynku WTZ i przebiegał ulicami naszego miasta.
Koniec trasy nastąpił na Kopcu Kościuszki w Połańcu, gdzie uczestnikom marszu zostały wręczone dyplomy za udział przez Kierownik WTZ Joannę Dziedzic.
Następnie każdy mógł poczęstować się pajdą wiejskiego pysznego chleba ze smalcem i ogórkiem.
Opiekunami i koordynatorami trasy była Anna Chyla-Wszołek oraz Beata Jungiewicz z WTZ Połaniec.
Dziękujemy bardzo Panu Markowi Chyli - Piekarnia Alma z Turska Wielkiego za przepyszny wiejski chleb.

