Logo Miasta i Gminy Połaniec

Świetne wyniki pływaków z Połańca

Zawodnicy klubu Kajman Połaniec po raz kolejny pokazali klasę podczas II Rundy Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, która odbyła się na pływalni „Orka” w Kielcach.
W rywalizacji wzięło udział 143 zawodników z 11 klubów, a 20-osobowa drużyna z Połańca wywalczyła III miejsce w klasyfikacji klubowej, zdobywając aż 8 124 punkty.  
Szczególne powody do dumy przynoszą wyniki w kategoriach wiekowych:

  • 1. miejsce – kat. 12 lat
  • 1. miejsce – kat. 13 lat
  • 3. miejsce – kat. 16+

Tytuły najlepszych zawodników zdobyli:

  • Liliana Jajko, Bartosz Cieślik oraz Gabriel Kosowicz.

Zawodnicy osiągnęli wiele znakomitych wyników indywidualnych i drużynowych, potwierdzając wysoki poziom sportowy oraz świetne przygotowanie pod okiem trenera Kacpra Ciepieli.
Serdecznie gratulujemy wszystkim pływakom sportowej postawy, zaangażowania i sukcesów!

Galeria zdjęć

655246681_1235874455372334_2811803703450480799_n 655835149_1235874548705658_8725330691174371573_n (1) 655835149_1235874548705658_8725330691174371573_n 656019507_1235874528705660_766240584492941160_n 656154833_1235874585372321_870686267369201187_n 656162043_1235874458705667_5304078195925123886_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności