Vivat Kościuszko
W sobotę 21 marca w Muzeum Wojska Polskiego odbyło się wyjątkowe wydarzenie:
- „Vivat Naród! Vivat Wolność! Kościuszko!”, zorganizowane z okazji 232. rocznicy Insurekcji Kościuszkowskiej.
W wydarzeniu wzięli udział również Kosynierzy z naszego Towarzystwa.
Nasz oddział zaprezentował musztrę kosynierską według Regulaminu Drużyn Bartoszowych oraz uczestniczył w potyczce nawiązującej do Bitwy pod Racławicami.
Była to także świetna okazja do zwiedzania wystaw oraz spotkań z pasjonatami historii z całej Polski.

