Logo Miasta i Gminy Połaniec

Vivat Kościuszko

W sobotę 21 marca w Muzeum Wojska Polskiego odbyło się wyjątkowe wydarzenie:

  • „Vivat Naród! Vivat Wolność! Kościuszko!”, zorganizowane z okazji 232. rocznicy Insurekcji Kościuszkowskiej.

W wydarzeniu wzięli udział również Kosynierzy z naszego Towarzystwa. 
Nasz oddział zaprezentował musztrę kosynierską według Regulaminu Drużyn Bartoszowych oraz uczestniczył w potyczce nawiązującej do Bitwy pod Racławicami.
Była to także świetna okazja do zwiedzania wystaw oraz spotkań z pasjonatami historii z całej Polski.

Galeria zdjęć

654211818_122262329216279017_1135881397192627156_n 654532482_122262329336279017_6608189470232230823_n 655365986_122262329318279017_2066091814725077399_n 656323474_122262329288279017_2350077782706919085_n 656461938_122262329108279017_8125579030379334635_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności