Świetne wyniki pływaków z Połańca
Zawodnicy klubu Kajman Połaniec po raz kolejny pokazali klasę podczas II Rundy Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej, która odbyła się na pływalni „Orka” w Kielcach.
W rywalizacji wzięło udział 143 zawodników z 11 klubów, a 20-osobowa drużyna z Połańca wywalczyła III miejsce w klasyfikacji klubowej, zdobywając aż 8 124 punkty.
Szczególne powody do dumy przynoszą wyniki w kategoriach wiekowych:
- 1. miejsce – kat. 12 lat
- 1. miejsce – kat. 13 lat
- 3. miejsce – kat. 16+
Tytuły najlepszych zawodników zdobyli:
- Liliana Jajko, Bartosz Cieślik oraz Gabriel Kosowicz.
Zawodnicy osiągnęli wiele znakomitych wyników indywidualnych i drużynowych, potwierdzając wysoki poziom sportowy oraz świetne przygotowanie pod okiem trenera Kacpra Ciepieli.
Serdecznie gratulujemy wszystkim pływakom sportowej postawy, zaangażowania i sukcesów!

