Wielki sukces naszych młodych wynalazców
Z radością informujemy o ogromnym osiągnięciu naszej młodzieży. Aż pięciu utalentowanych uczniów zostało finalistami ogólnopolskiego konkursu „Młody Innowator” w kategorii Ochrona środowiska!
Wymagający projekt z zaangażowaniem opracował wyjątkowy, międzyklasowy zespół:
Z technikum (klasa 3a T): Dawid Farmas, Krystian Taras oraz Kamil Moryto,
Z liceum (klasa 3 b LO): Oliwier Bednarski oraz Hubert Śledź.
Młodzi twórcy opracowali innowacyjne rozwiązanie ekologiczne, a udział w konkursie był dla nich doskonałą okazją do rozwijania pasji naukowej, kreatywnego myślenia oraz umiejętności pracy zespołowej.
Nad całością projektu i przygotowaniami czuwała pani Justyna De Luca – nauczycielka fizyki i ochrony środowiska, która wspierała uczniów na każdym etapie tego wyzwania. Dziękujemy za wspaniałe mentorskie wsparcie!
Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom! Życzymy Wam kolejnych sukcesów naukowych, niesłabnącej motywacji oraz realizacji następnych, genialnych pomysłów!

