Logo Miasta i Gminy Połaniec

Wystartował Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej

5 grudnia 2022 r. wystartował Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej. Za nami pierwsze pełne emocji popołudnie spędzone na rozgrywkach piłki nożnej wśród uczniów klas pierwszych. Św. Mikołaj nie zawiódł i od samego początku mocno kibicował wszystkim zawodnikom. Czas spędzony na boisku obfitował w sportowe emocje i wiele radości z gry. Na zakończenie rozgrywek wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkimi paczkami. Przed nami kolejny dni sportowych emocji. Zapraszamy do kibicowania.

Galeria zdjęć

Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności