Ogłoszenie o wynikach naboru na członków Rady Seniorów Miasta i Gminy Połaniec
Na podstawie § 7. Statutu Rady Seniorów Miasta i Gminy Połaniec stanowiącego Załącznik do Uchwały Nr LXVIII/440/2022 Rady Miejskiej w Połańcu z dnia 29 listopada 2022 roku w sprawie powołania Rady Seniorów Miasta i Gminy Połaniec (Dz. Urz. Województwa Świętokrzyskiego z 2022 r., poz. 4694) oraz Ogłoszenia Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec z dnia 8.04.2026 r. o naborze kandydatów na członków Rady Seniorów Miasta i Gminy Połaniec,
Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec ogłasza listę osób
WYBRANYCH NA CZŁONKÓW RADY SENIORÓW MIASTA I GMINY POŁANIEC NA KADENCJĘ 2026 – 2029
1. Jasińska Stanisława (Stowarzyszenie Klub Seniora „MEGAWAT” w Połańcu)
2. Jazgara Julian (Stowarzyszenie Klub Seniora „MEGAWAT” w Połańcu)
3. Bożena Laska (Stowarzyszenie Klub Seniora „MEGAWAT” w Połańcu)
4. Szaniawski Zbigniew (Stowarzyszenie Klub Seniora „MEGAWAT” w Połańcu)
5. Wanatko Ewa (Stowarzyszenie Klub Seniora „MEGAWAT” w Połańcu)
6. Stanisław Godzisz (Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu)
7. Stanisława Sadłocha (Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu)
8. Anna Rębisz („Klub Seniora 60+”)
9. Wojda Jan („Klub Seniora 60+”)
10. Elżbieta Lasota (Klub Seniora „Przyjaciele”)
11. Krystyna Macias (Klub Seniora „Przyjaciele”)
12. Krystyna Zalaś (Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Bez Granic”)
13. Barbara Siepka (Połaniecki Klub „Amazonki”)
14. Barbara Łodkowska (Klub Seniora w Zrębinie)
BURMISTRZ
/-/ mgr inż. Jacek Benedykt Nowak

