Awaria rurociągu - dostawa wody na terenie Połańca!
W związku z awarią rurociągu zasilającego nastąpił brak dostawy wody na terenie Miasta i Gminy Połaniec.
Straż pożarna będzie dostarczać wodę w dniu 2 kwietnia (niedziela) do celów bytowych w miejscach:
- Pływalnia "Delfin" ul. Witosa - godz. 16:15 - 19:15
- Szkoła Podstawowa w Połańcu, ul. Żapniowska - godz. 16:15 - 19:15
- Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, ul. Czarnieckiego - godz. 16:15 - 19:15
Woda do celów spożywczych można pobierać w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej w Połańcu przy ul. Krakowskiej 11.

