Bezpłatne badania profilaktyczne podczas pikniku
W trakcie trwania pikniku profilaktycznego, przy muszli koncertowej w Połańcu, organizowanego w ramach VIII Konferencji „Profilaktycznie w Połańcu”, będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych, które odbędą się:
- 25 lipca 2025 roku w godzinach od 10:00 do 16:00
Na miejscu dostępny będzie Cytomammobus Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, który zaprasza wszystkie zainteresowane panie na:
- bezpłatną mammografię
- bezpłatną cytologię
Serdecznie zapraszamy.


