Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Zrębinie

W dniu 24 października 2023 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec została podpisana umowa na inwestycję pn. "Budowa nowego boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Szkole Podstawowej w Zrębinie".
Umowę w imieniu Gminy Połaniec podpisał Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt Nowak, natomiast w imieniu Wykonawcy firmy „GMC” Sp. z o.o. z siedzibą w Staszowie, mowę podpisał Pan Dariusz Gozdek Prezes Zarządu.
W spotkaniu udział wzięli również Skarbnik Gminy Połaniec Pani Małgorzata Żugaj, Kierownik Referatu Techniczno – Inwestycyjnego w Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu Pani Danuta Bobrowska oraz pracownik referatu Techniczno – Inwestycyjnego Pan Artur Maj, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zrębinie Pani Elżbieta Adaś, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Połańcu Pan Grzegorz Sobut, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Połańcu Pan Krzysztof Zając, Radny Rady Miejskiej w Połańcu Pan Zbigniew Rodenko oraz pracownik firmy „GMC” Sp. z o.o.
Zgodnie z umową planowana realizacja inwestycji przypada na dzień 30 czerwca 2024 roku.
- Łączny koszt zadania wynosi 5 494 490,12 złotych
- Dofinansowano ze środków budżetu Państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach Programu OLIMPIA - Program budowy przyszkolnych hal sportowych na 100 lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na igrzyskach olimpijskich i wynosi 2 450 000,00 złotych.

