Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu muzycznie podsumowało Forum Seniora Z ENEĄ - Energia jest w nas
Koncertem Andrzeja Rybińskiego Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu zakończyło trzydniowe Forum Seniora z ENEĄ – energia jest w nas. Było niezwykle klimatycznie i swojsko. Publiczność usłyszała nie tylko znane przeboje, ale i nowe, całkiem świeże piosenki lubianego Wykonawcy. Koncert tego Artysty w pełni oddał hasło tegorocznego forum „Energia jest w nas". Energia do życia, do działania i do tego by być szczęśliwym bez względu na wiek i przeciwności losu. Co więcej; kultowy wręcz przebój Andrzeja Rybińskiego „Nie liczę godzin i lat" dwukrotnie zaśpiewali wspólnie z Artystą nasi seniorzy. A kierując się słowami piosenki „...to życie mija nie ja, bliżej gwiazd, bliżej dna jestem wciąż taki sam, wciąż ten sam..." wyśpiewali, że warto żyć pełnią życia, ciesząc się każdą chwilą i pielęgnując młodzieńczą energię w sercu i duszy. Bo to co najcenniejsze w człowieku zawsze pozostaje młode.
Dziękujemy wszystkim seniorom, którzy aktywnie wzięli udział w Forum Seniora z Eneą – Energia jest w nas zorganizowanym przy wsparciu nieocenionego partnera głównego Enea Elektrownia Połaniec, który od lat angażuje się w inicjatywy dedykowane seniorom. Dziękujemy wszystkim, którzy angażując się w to przedsięwzięcie dołożyli swoją cegiełkę do jego realizacji. Dziękujemy mediom za wsparcie i promocję tego projektu: Echo Dnia Staszów, Radio Leliwa, Radio Rekord Sandomierz 99,7 FM, Tygodnik Nadwiślański

