Członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Połańcu po raz kolejny podnoszą swoje kompetencje
W ramach programu „Aktywizacja Młodzieży Województwa Świętokrzyskiego” (akcja "Młode Świętokrzyskie"), radny Karol Zalaś wraz z opiekun Anną Adamczak wzięli udział w szkoleniu „ABC pisania projektów grantowych”. Warsztaty poprowadziła ekspertka Agnieszka Tercz. Zdobyta wiedza pozwoliła Członkom MRM, przy wsparciu Patrona Stowarzyszenia na rzecz Dzieci, Młodzieży i Rodzin „Bliżej”, złożyć wniosek o dofinansowanie na lokalne przedsięwzięcia i inicjatywy skierowane do młodzieży z Miasta i Gminy Połaniec, o których poinformujemy, jak tylko zostaną zaopiniowane pozytywnie. Sfinansowano ze środków: Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Funduszu KPRM.

