Dominator Hubert Pec
Hubert Pec, tenisista stołowy Czarnych Połaniec zdobył dwa złote medale podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w kategorii młodzików potwierdzając absolutną dominację w tej kategorii w sezonie 2024/2025.
Hubert Pec, tenisista stołowy MKS Czarni Połaniec, wychowanek trenera Andrzeja Skowrona zdobył dwa złote medale podczas Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w kategorii młodzików, które odbyły się 11 maja br. w Bilczy k. Kielc. Najbardziej prestiżowe trofeum, mistrzostwo województwa w grze indywidualnej zdobył pokonując w finale Mikołaja Brachę z Orląt Bilcza, a kolejne złoto wywalczył w grze deblowej, w której wraz z partnerującym mu Wojciechem Pokrzywą z KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów pokonali 3:0 zespół Iskry Włoszczowa.
Był to najlepszy sezon w wykonaniu Huberta, który wygrał wszystko co możliwe na szczeblu wojewódzkim - trzy turnieje klasyfikacyjne i turniej mistrzowski. Tytuł mistrza Województwa Świętokrzyskiego daje mu przepustkę do turnieju głównego Mistrzostw Polski młodzików, które odbędą się w najbliższą sobotę 17 maja w Krakowie.

Hubert Pec – multimedalista mistrzostw województwa w kategorii młodzików z trenerem Skowronem.

Bartosz Matachowski, Prezes Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego i Krzysztof Gola, Wiceprezes Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego dekorują najlepszych tenisistów stołowych województwa w kategorii młodzików.

