Dzień Pracownika Komunalnego
Wszystkim Pracownikom Komunalnym, którzy każdego dnia z ogromnym poświęceniem oraz sumiennością wykonują swoje obowiązki, składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie oraz wkład w to, by nasze miasto funkcjonowało sprawnie, a mieszkańcy byli zadowoleni z jakości świadczonych usług.
Niech w codziennej pracy towarzyszy Państwu satysfakcja z dobrze wykonanych obowiązków oraz życzliwość mieszkańców Połańca doceniających Waszą pracę, którą wykonujecie niezależnie od warunków pogodowych, pory dnia czy roku.
Wszystkiego najlepszego!
Jacek Benedykt Nowak


