"Dzień Sportu" w Połańcu!
Już w najbliższy czwartek wielkie wydarzenie sportowe na Stadionie Miejskim w Połańcu!
"Dzień Sportu na Orliku 2022" to projekt realizowany przez Fundacja Orły Sportu, finansowany ze środków budżetu państwa, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki. W programie gry i zabawy z elementami dyscyplin sportowych, profesjonalna rozgrzewka, a w zaproponowanych konkurencjach sprawnościowych udział wezmą wszyscy uczestnicy podzieleni na drużyny. Celem wydarzenia jest zachęcenie Polaków, bez względu na wiek do aktywnego spędzania czasu wolnego.
Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy!

