Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 13 lipca 2024
Imieniny: Małgorzata, Ernest, Henryk
pochmurno
20°C

Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klasy pierwszej w Zrębinie

„W naszej szkole jak w rodzinie,

 z tego nasza szkoła słynie”…

Nie ma szkoły bez uczniów, nie ma też szkoły bez nauczycieli. 

W przededniu Dnia Edukacji Narodowej uczniowie Szkoły Podstawowej w Zrębinie  podziękowali wszystkim pracownikom za przekazaną wiedzę, opiekę i trud wychowania.  

Uroczyście zostały przyjęte do społeczności uczniowskiej dzieci z  klasy pierwszej, które w dniu dzisiejszym złożyły Ślubowanie i zostały pasowane na uczniów.

Uroczystość przebiegała w podniosłej, ale jednocześnie rodzinnej atmosferze. Licznie przybyli rodzice i zaproszeni goście.

W imieniu  Pana Jacka Benedykta Nowaka - Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec, życzenia złożyła Pani  kierownik Barbara Rajca i przekazała dzieciom pomoce dydaktyczne. Serdecznie dziękujemy za życzenia i wsparcie naszych  działań.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy, uczniom klasy 1 radości z podróży po „ Krainie Nauki”, a Rodzicom dumy ze swoich pociech. 

Alicja Duda

Szkoła Podstawowa w Zrębinie

Galeria zdjęć

DSC_0371 DSC_0374 DSC_0379 DSC_0380 DSC_0384 DSC_0409 DSC_0394 DSC_0415 DSC_0419 DSC_0431 DSC_0441 DSC_0443 DSC_0447 DSC_0456 DSC_0459 DSC_0461 DSC_0465 DSC_0467 DSC_0475 DSC_0480 DSC_0486 DSC_0496 DSC_0502 DSC_0512
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.