Finał Wojewódzki w trójboju lekkoatletycznym.
20 czerwca w Rytwianach odbył się Finał Wojewódzki Szkolnego Związku Sportowego w trójboju lekkoatletycznym. Młodzi zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w biegu na 60 m. , skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Znakomicie spisali się młodzi uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Połańcu. Drużyna w składzie: Bielat Kamil, Woźniak Jakub, Urban Ksawery, Warchałowski Jakub, Zaroda Mariusz, Kępiński Filip zajęła II miejsce w gronie zespołów z terenu województwa świętokrzyskiego. Trenerem i opiekunem zawodników był Sławomir Szydłowski. Drużyna dziewcząt w składzie : Łagpwska Julia, Matyjas Agata, Mikus Aleksandra, Wołowska Wiktoria, Zięba Julia, Lilianna Sawicka uplasowała się na 8 miejscu - opiekunem zawodników była Ewa Lasota.

