Finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju
W środę 30 listopada 2022 roku zostały rozegrane Finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju.
Jako jedyna z naszej gminy, bardzo dobrze zaprezentowała się ekipa Szkoły Podstawowej w Zrębinie.
Uczennice z rocznika 2008-2009 zajęły 3 miejsce w eliminacjach powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej,
które odbyły się 24 listopada w Czajkowie. Podopieczne trenera Wiktor Skrobacza dzięki dobremu występowi
awansowały do Finałów Wojewódzkich.
W finałach wojewódzkich rozegrały kilka dobrych spotkań, aby dotrzeć do meczu o III miejsce, w którym to pokonały reprezentację Szkoły Podstawowej w Koprzewnicy 1:0.
Reprezentacja Szkoły Podstawowej ten Brązowy medal wywalczyła w składzie: Julia Bartczak, Julia Cyranowska, Oliwia Legawiec, Oliwia Fecek, Gabriela Legawiec, Karolina Smakowska, Amelia Golonka.

