III Miejsce dla WTZ Połaniec w VII Wojewódzkim Turnieju Boccia
W dniu 25 kwietnia grupa uczestników z Warsztatu Terapii Zajęciowej wzięła udział w VII Wojewódzkim Turnieju BOCCIA o puchar Starosty Powiatu Pińczowskiego. Zawody odbywały się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Pińczowie. Wystartowało 25 drużyn. Sportowcy z naszego Warsztatu, zajęli zaszczytne III miejsce.
Grupę WTZ reprezentowali Monika Zając, Katarzyna Grabowska, Rafał Gromniak, Mariusz Kowalik, Konrad Wlazło, Zbigniew Wojdan. Trenerem grupy był Jerzy Misiak.
Organizatorami turnieju był S.R.K.G.P.P. Warsztat Terapii Zajęciowej w Pińczowie. Patronat Honorowy objął Starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski i Dyrektor PFRON Andrzej Michalski.
Opiekunami grupy podczas turnieju byli Anna Ździebko i Jerzy Misiak z WTZ Połaniec.

