Informacja dla mieszkańców Miasta i Gminy Połaniec odnośnie odbioru odpadów wielkogabarytowych
Przedsiębiortswo Gospodarki Komunalnej w Połańcu Sp. z o.o. informuje Mieszkańców Miasta i Gminy Połaniec, iż odpady wielkogabarytowe, elektronika, opony, baterie i środki ochrony roślin nie będą przyjmowane w punktach PSZOK po 15 listopada 2023 roku.
Informujemy jednoczesnie, że Zakład Gopodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z o.o. z siedzibą w Rzędowie nie będzie przyjmował w/w odpadów po 17 listopada 2023 roku.
W związku z powyższym po 17 listopada 2023 roku prosimy nie wystawiać odpadów wielkogabarytowych itp. przy altanach śmietnikowych oraz nie przywozić do punktów PSZOK.

