Kino "Impresja" zaprasza na fillm!
W najbliższy weekend zapraszamy do Kina "Impresja" w Połańcu na polską komedię romantyczną. "Szczęścia chodzą parami" to opowieść o parze, którą połączył przypadek, a pech próbuje rozdzielić. Malwina jest pewną siebie pasjonatką samochodów, która właśnie otrzymuje zadanie zaprojektowania Polskiego Auta Narodowego. Bruno to terapeuta par i jako że szewc bez butów chodzi, pomaga innym, ale sobie już nie potrafi. Nie, żeby jakoś szczególnie się starał. Ma bowiem wytłumaczenie, które powstrzymuje go przed poważnym zaangażowaniem się w jakikolwiek związek: otóż przynosi kobietom pecha. I faktycznie, wydaje się, że fatum istnieje. Po spotkaniu z nim kobiety zazwyczaj lądują w szpitalu. Nasz bohater nic z tym jednak nie robi. Dopiero Ona sprawi, że On się nie się podda i spróbuje zmierzyć się z pechem. Ich miłość będzie musiała przetrwać zawodowe wpadki i pożary domów. Zachęcamy do obejrzenia filmu w dniach: 23-25.09 o godz. 19.00 w naszym kinie.

