Pierwszy Dzień Wiosny na Rowerze - konkurs fotograficzny

Pierwszy dzień wiosny to idealny moment, aby wskoczyć na rower i rozpocząć sezon!
Konkurs na zdjęcie z pierwszego dnia wiosny!
Podczas rowerowej przejażdżki zapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie rowerowe z pierwszego dnia wiosny.
Jak wziąć udział?
- zrób zdjęcie podczas swojej rowerowej przejażdżki 21 marca.
- prześlij zdjęcie tego samego dnia na adres: agnieszka.krupa@poczta.polaniec.eu
- lub dodaj zdjęcie w komentarzu pod postem na oficjalnym profilu Facebook Miasta i Gminy Połaniec
Najciekawsze, najbardziej wiosenne i rowerowe zdjęcie zostanie nagrodzone!
21 marca 2026 rozpoczyna się również trening do Rowerowej Stolicy Polski, który potrwa aż do 21 maja 2026.
Rywalizacja główna: Trwa przez cały czerwiec 2026
Gmina Połaniec już po raz kolejny dołączyła do zabawy!
Jak dołączyć do treningu? (pamiętaj punkty zdobyte podczas terningu nie wliczają się do czerwcowego wyścigu)
- Pobierz bezpłatną aplikację Aktywne Miasta na swój telefon (Google Play lub App Store)
- Załóż konto lub zaloguj się do aplikacji
- Wybierz Trening do Rowerowej Stolicy Polski 2026
- Z listy wybierz Gmina Połaniec
- Włącz aplikację przed rozpoczęciem jazdy i zbieraj kilometry dla naszej gminy!

