Konsultacje społeczne na temat budowy odcinka sieci ciepłowniczej na terenie Połańca - podsumowanie
W dniu 29 lutego 2024 roku odbyła się konsultacja społeczna dotycząca budowy odcinka sieci ciepłowniczej od wymiennikowni W-5, która zasila ulice Madalińskiego, Witosa, Kilińskiego i Kubika.
Dyskusja toczyła się na temat poprowadzenia nowej trasy na powyższych ulicach.
W szczególności dotyczy to 18 domków jednorodzinnych usytuowanych przy ulicy Kubika do których mają być doprowadzone przyłącza wraz z pomieszczeniami na węzeł ciepłowniczy.
Na spotkaniu przedstawiona została również wstępna trasa sieci ciepłowniczej przy ulicy Mieleckiej.
W konsultacjach uczestniczyli zainteresowani mieszkańcy Połańca oraz Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt Nowak, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec Pan Jarosław Kądziela, Skarbnik Gminy Połaniec Pani Małgorzata Żugaj, Kierownik Referatu Techniczno – Inwestycyjnego w Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu Pani Danuta Bobrowska z pracownikiem referatu Inspektorem ds. inwestycji i remontów budowlanych Panem Arturem Majem, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Pani Magdalena Góral oraz Kierownik Zakładu Dostaw Energii Cieplnej, Wody i Oczyszczania Ścieków Pan Zenon Dudek
Projekt budowy sieci ciepłowniczej został przedstawiony przez reprezentantów biura projektowego pn.: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "INWEST".

