Kuba Grabda Brązowym Medalistą Mistrzostw Polski!
W dniach 18-20 listopada br. w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików (U14) w zapasach stylu wolnym. Była to ostatnia w tym roku impreza sportowa rangi mistrzostw Polski w zapasach i jedyna tej rangi dla zawodników z tej grupy wiekowej. W zmaganiach wzięło udział ponad 200 zawodników reprezentujących 59 klubów z całej Polski.
Jeśli chodzi o występ reprezentacji sekcji zapaśniczej Miejskiego Klubu Sortowego CZARNI Połaniec, to niewątpliwym bohaterem był Kuba Grabda, któremu po emocjonujących walkach udało się stanąć na trzecim miejscu podium. W ten sposób Kuba zrobił piękny prezent sekcji zapaśniczej swojego klubu, która w tym roku obchodzi jubileusz 40-lecia istnienia, dokładając do jej kolekcji medali Mistrzostw Polski, swój, tym razem, brązowy medal.
Pozostali dwaj zawodnicy, reprezentanci Czarnych Połaniec, Hubert Ostrowski i Jakub Szkwarek pomimo, iż dali z siebie wszystko, zajęli dalsze miejsca i na stanięcie na podium przyjdzie im jeszcze trochę poczekać.

