Rusza nabór do Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Połańcu
Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu ogłasza nabór do Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej. To wyjątkowa propozycja dla najmłodszych mieszkańców miasta i gminy, którzy marzą o rozpoczęciu muzycznej przygody i chcą rozwijać swoje pasje w gronie rówieśników.
Rodzice, którzy pragną dać swoim dzieciom możliwość rozwoju artystycznego, mogą zapisać je do orkiestry, gdzie pod okiem instruktorów najmłodsi będą uczyć się gry na instrumentach dętych i perkusyjnych – od podstaw. W programie znalazły się m.in. takie instrumenty jak: flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, tenor, tuba, perkusja czy gitara basowa.
Udział w orkiestrze to nie tylko nauka gry, ale również:
- rozwój umiejętności i osobowości dziecka,
- koncerty i występy publiczne,
- świetna zabawa i satysfakcja ze wspólnego muzykowania,
- unikalny system edukacji oparty na pracy zespołowej,
- budowanie pewności siebie i muzycznej wrażliwości.
Próby odbywają się w każdą środę w godzinach 14.00–18.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
Dodatkowe informacje i zapisy: tel. 603 409 879.
To jedyna taka oferta w regionie, łącząca edukację muzyczną z radością wspólnego tworzenia!
Rodzice – podarujcie swojemu dziecku szansę na rozwój i niezwykłą przygodę z muzyką!


