Wesoły piknik z CKISz
Dla wszystkich, którzy wakacje spędzają w domu Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu przygotowało ciekawe wydarzenie - PIKNIK Z CKiSz pod hasłem "Bezpieczne Gry i Zabawy". To wydarzenie promując bezpieczne i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu połączy elementy rozrywki i edukacji. W programie przewidziane są: gry i zabawy, warsztaty kulinarne, strefa drewnianych gier wielkoformatowych, turniej w molkky, turniej w bule oraz strefa odważnej zabawy kolorem. Wspólnie z Miastem i Gminą Połaniec, Komisariatem Policji w Połańcu i Księgarnią Jerzy Dziurski ze Staszowa zadbaliśmy o ciekawe atrakcje i wyśmienitą, ale bezpieczną zabawę. Szczegóły na plakacie. Patronat medialny objął niezawodny Portal Informacyjny - polaniec.com.pl


