List gratulacyjny
W imieniu swoim oraz Związku Miast Nadwiślańskich serdecznie gratuluję Panu zwycięstwa w wyborach na Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec.
Wygrana w I turze jest potwierdzeniem wysokiej oceny osoby Pana Burmistrza przez społeczność miasta i gminy oraz wyrazem akceptacji Pana programu i zaufania na przyszłość. Jestem przekonany, że w oparciu o ten cenny kapitał, obecną kadencję rozpocznie Pan Burmistrz z nowym zasobem sił i optymizmu. Mam nadzieję, że wśród zadań nowej kadencji znajdą się także sprawy związane z Wisłą i jej wykorzystania w życiu miasta. Deklaruję gotowość i chęć współpracy ze strony Związku Miast Nadwiślańskich.
Na najbliższe pięć lat pracy życzę Panu Burmistrzowi oddanych współpracowników, możliwości pełnej realizacji planów i zamierzeń, satysfakcji z dokonań oraz wielu sił i zdrowia tak potrzebnego w tej ciężkiej pracy, a także pomyślności w życiu osobistym.
Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Związku Miast Nadwiślańskich
dr Tomasz Sowiński

