Mieszkańcy sprzatają nasze miasto
Mieszkańcy Połańca zaangażowali się w sprzątanie naszego miasta.
Jest to wspaniała inicjatywa, która z pewnością przyczyni się do poprawy wyglądu miasta, a przede wszystkim otworzy oczy samym mieszkańcom Połańca - śmieci tworzymy my, ludzie i dlatego razem jesteśmy za nie odpowiedzialni.
Posprzątany teren znajduje się w lesie w okolicach ulic Działkowców, Ogrodowej i Ruszczańskiej.
Dziękujemy za wspaniąłą akcję i zaangażowanie.

