Mieszkaniec Połańca z sukcesem na Mistrzostwach Polski
Pan Zbyszek Baran, mieszkaniec Miasta i Gminy Połaniec, wziął udział w Mistrzostwach Polski w biegu 6-godzinnym, notując bardzo dobry występ i wyraźny progres względem ubiegłego roku.
- „6 godzin pełnej mocy uważam za udane… no dobra – bardzo udane! Poprawiłem swój wynik z poprzedniego roku o ponad 4 km ” - Zbigniew Baran
Do granicy 70 km zabrakło niewiele, co tylko pokazuje potencjał i motywację do dalszej pracy.
Kolejnym celem na sportowej drodze pana Zbyszka będzie start na dystansie 48 godzin w Pabianicach.
- „Zrobić coś bez planu to też jest plan” – Zbigniew Baran
Gratulujemy osiągnięcia i życzymy powodzenia w kolejnych startach!

