Ministerstwo Zdrowia wprowadza nową e - usługę
Centralna e-rejestracja jest nową e-usługą, która zapewni Pacjentom szybką i łatwą rejestrację, w tym również odwoływanie wizyt, co odciąży placówki w procesie obsługi Pacjenta. Zachęcamy do wzięcia udziału w informacyjnym spotkaniu online, które będzie prowadzone przez przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia.
Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia;
- Na czym polega Centralna e-rejestracja,
- Zasady udziału w pilotażu (nabór, zawieranie umów, informacje o dofinansowaniu,
- rozliczenia),
- Obowiązki świadczeniodawców,
- Zasady wsparcia technicznego.
Spotkanie będzie przeznaczone dla placówek, które realizują świadczenia kardiologiczne oraz mammografię i cytologię w ramach programów profilaktycznych.

