Nowa Filia Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Połańcu gotowa do działania (wideo, zdjęcia)
Z ogromną satysfakcją pragniemy ogłosić, że w dniu 8 stycznia 2024 roku o godzinie 10:00 miało miejsce uroczyste otwarcie drugiej filii Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Staszowie. Nowa placówka, zlokalizowana w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, stanowi wyjątkowy krok w usprawnianiu obsługi mieszkańców Miasta i Gminy Połaniec. Mieszkańcy Połańca zyskują tym samym nowoczesne miejsce, w którym sprawnie załatwią wszelkie formalności związane z rejestracją pojazdów oraz innymi kwestiami z zakresu komunikacji i transportu.
Dwa nowe stanowiska obsługi są rezultatem dużego zaangażowania władz lokalnych oraz Starostwa Staszowskiego, które postanowiło zainwestować w dostępność usług dla społeczności Połańca.
Po przeprowadzeniu szeregu prac związanych z wdrożeniem specjalistycznych programów i systemów Starosta Staszowski Pan Józef Żółciak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt oficjalnie ogłosili otwarcie filii.
W uroczystym otwarciu uczestniczyli również: Wicestarosta Powiatu Staszowskiego Pan Leszek Guzal, naczelnik Wydziału Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Staszowie Pan Stanisław Altenberg, Zastępca Burmistrza Pan Jarosław Kądziela, Sekretarz Gminy Połaniec Pani Bogumiła Niespodziewana, radni Rady Miejskiej w Połańcu, dyrektorzy jednostek, kierownicy jednostek Urzędu Miasta i Gminy w Połańcu, Pani Grażyna Ślęzak, Pan Dominik Siatrak, pierwszy interesant połanieckiej filii Pan Zbigniew Rybak oraz mieszkańcy.
Teren Połańca zyskał nową placówkę, która znacząco poprawi dostępność usług dla lokalnej społeczności. Z radością zachęcamy wszystkich mieszkańców do korzystania z nowych możliwości już od dziś, tworząc tym samym lepsze warunki dla nas wszystkich.
Wnioski dotyczące rejestracji pojazdów można składać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 14:00 w siedzibie Filii Wydziału Komunikacji i Transportu w Połańcu.

