Ogłoszenie o zebraniu
Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec wraz z Przewodniczącą Zarządu Osiedla Nr 3 w Połańcu Panią Joanną Łodkowską oraz Przewodniczącym Zarządu Osiedla Nr 1 w Połańcu Panem Michałem Kwiatkowskim
zapraszają
Mieszkańców na spotkanie dotyczące inwestycji celu publicznego polegającej na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej P4 numer „STA3317C” wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zlokalizowanej na działce o nr ewid. 5641. położonej w Połańcu przy ul. Partyzantów, która była procedowana w roku 2025, a zakończyła się w marcu 2026 roku.
Spotkanie odbędzie się w dniu 14.04.2026r. o godz. 18:00 w Świetlicy na Osiedlu Północ w Połańcu.

