Podpisano umowę na - remont nawierzchni asfaltowej po zimie na terenie Miasta i Gminy Połaniec
W dniu 23 kwietnia 2024 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu podpisano umowę na inwestycję pn.: „Remont nawierzchni asfaltowej po zimie na terenie miasta i gminy Połaniec”.
W imieniu Gminy Połaniec umowę podpisał Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec Pan Jarosław Kądziela, natomiast w imieniu Wykonawcy umowę podpisał Pan Marek Górniak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Zakład usługowo-Remontowy Marek Górniak z siedzibą w miejscowości Kamieniec, gmina Połaniec.
W spotkaniu wzięli również udział Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec Pan Jacek Benedykt Nowak, Skarbnik Gminy Pani Małgorzata Żugaj, Kierownik referatu Techniczno – Inwestycyjnego w Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu Pani Danuta Bobrowska wraz z pracownikiem referatu Panią Martą Pawłowską oraz Radny Rady Miejskiej w Połańcu Pan Andrzej Wawrzyniec.
Zakres prac budowlanych obejmuje remont cząstkowy dróg gminnych asfaltem po zimie zgodnie z zakresem rzeczowym zadania.
Łączna wartość zadania wynosi 199 601,94 złotych.
Termin wykonania umowy został określony na 2 miesiące od dnia podpisania umowy, tj. do dnia 23 czerwca 2024 roku.

