Podziękowanie Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec za Dni Połańca 2023
W imieniu władz samorządowych, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, jednostkom gminnym, pracownikom urzędu, organizacjom i stowarzyszeniom, przedstawicielom mediów oraz służb mundurowych i medycznych za współorganizację i zaangażowanie w tegorocznych uroczystych obchodach 229. rocznicy uchwalenia Uniwersału Połanieckiego.
Organizacja imprez towarzyszących, związanych z Dniami Połańca 2023 wymaga dużego nakładu pracy, dlatego dziękuje mieszkańcom naszej gminy, którzy bezinteresownie i społecznie angażują się w ich przygotowanie.
Gorąco dziękuję wszystkim za liczne przybycie i przeżywanie z nami chwil, które nie tylko wspierają tradycje i obyczaje kulturowe, ale przede wszystkim jednoczą lokalną społeczność. Patriotyzm wyraża się przywiązaniem do Ojczyzny, szacunkiem dla ludzi, którzy ją tworzyli.
Z wyrazami szacunku
Jacek Benedykt Nowak
Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec

