"Profbud Arena Cup"o puchar Cutline Wear Factory U-12 Girls
Tym razem na zaproszenie Beniaminka nasza żeńska drużyna U12 zagrała w V edycji tego prestiżowego turnieju organizowanego w Krośnie. Znakomicie przygotowane zawody. Cały przebieg i organizacja turnieju na najwyższym poziomie. Świetne warunki do gry. Prawie dwie godziny intensywnego grania z mocnymi przeciwnikami. Nasze Zawodniczki rozpoczynają znakomicie. Trzy pierwsze mecze, to duża radość z gry, dziewczyny są zmotywowane, zaangażowane w każdą akcję. Praktycznie wszystko nam się udaje w czwartym meczu z Resovią Rzeszów, kontuzja Mariki, tracimy decydującą bramkę na 30 sekund przed zakończeniem spotkania. To zdecydowanie podkopuje nasze morale. Także zmęczenie daje o sobie znać. (Gramy cztery spotkania z kilkuminutową przerwą). Pomimo słabszych dwóch kolejnych spotkań, udaje nam się podnieść w ostatnim meczu i w dobrych nastrojach zakończyć cały turniej. Do podium zabrakło, naprawdę niewiele. Jesteśmy z każdym turniejem bliżej i gorąco wierzymy, że w niedługim czasie się to uda. Jeszcze kilka lat temu dostawaliśmy na Podkarpaciu srogie lekcje, teraz wciąż jeździmy po naukę, lecz walczymy już na wyrównanym poziomie. Należy dodać, iż w naszej drużynie wystąpiły trzy zawodniczki z rocznika 2013. Były to jedne z najmłodszych uczestniczek turnieju. Dziewczynki zdobyły bezcenne doświadczenie. To z pewnością zaprocentuje w przyszłości.
W daleką drogę powrotną do domu młode piłkarki wracają zmęczone, ale z uśmiechem na twarzy.

