Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 04 marca 2024
Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
deszcz
6°C

"Profbud Arena Cup"o puchar Cutline Wear Factory U-12 Girls

Tym razem na zaproszenie Beniaminka nasza żeńska drużyna U12 zagrała w V edycji tego prestiżowego turnieju organizowanego w Krośnie. Znakomicie przygotowane zawody. Cały przebieg i organizacja turnieju na najwyższym poziomie. Świetne warunki do gry. Prawie dwie godziny intensywnego grania z mocnymi przeciwnikami. Nasze Zawodniczki rozpoczynają znakomicie. Trzy pierwsze mecze, to duża radość z gry, dziewczyny są zmotywowane, zaangażowane w każdą akcję. Praktycznie wszystko nam się udaje  w czwartym meczu z Resovią Rzeszów, kontuzja Mariki, tracimy decydującą bramkę na 30 sekund przed zakończeniem spotkania. To zdecydowanie podkopuje nasze morale. Także zmęczenie daje o sobie znać. (Gramy cztery spotkania z kilkuminutową przerwą). Pomimo słabszych dwóch kolejnych spotkań, udaje nam się podnieść w ostatnim meczu i w dobrych nastrojach zakończyć cały turniej. Do podium zabrakło, naprawdę niewiele. Jesteśmy z każdym turniejem bliżej i gorąco wierzymy, że w niedługim czasie się to uda. Jeszcze kilka lat temu dostawaliśmy na Podkarpaciu srogie lekcje, teraz wciąż jeździmy po naukę, lecz walczymy już na wyrównanym poziomie. Należy dodać, iż w naszej drużynie wystąpiły trzy zawodniczki z rocznika 2013. Były to jedne z najmłodszych uczestniczek turnieju. Dziewczynki zdobyły bezcenne doświadczenie. To z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

W daleką drogę powrotną do domu młode piłkarki wracają zmęczone, ale z uśmiechem na twarzy.

Galeria zdjęć

na zdjęciu pięć dziewczyn grające w piłkę noiżną 3 na zdjęciu trzy dziewczyny grające w piłkę nożną grupa dziewcząt ustawiona w rzędzie wspólne zdjęcie profbud dziewczyny rozgrywające mecz piłki nożnej dziewczyny zna profbud dziewczyny wraz z trenerem otrzymują nagrody
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.